شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 38

3,040 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٥٬٦٧١٬٨٧٥ جنيه

    شقة 197م فاخرة بفيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سابا باشا (بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٩٥٣ جنيه

    شقة 71م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخرة بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م فاخرة بالفرش في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 748 الف ع 10سنين امتلك شقة ف بالم هيلز اليكس

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في DOSE رأس الحكمة بفيو بانورامي للبحر

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاج سيتي باقل من سعرها

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن باطلاله على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب سي فيو

    Towers Map logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مفتوح علي pool مباشرا في ديجويا 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 75م - فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف (جاهزه للاستلام) بفيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 32% برايم لوكيشن سي فيو- بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م ميامي - ( بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو بتشطيب ultra lux

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع115م ع طريق السويس بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالحى السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقرب استلام باول التجمع بالقرب من اكبرالخدمات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع