شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 31

3,042 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب للشاطئ بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للشاطئ بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالكامل في مزارين العلمين الجديد

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالكامل في مزارين العلمين الجديد

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالكامل في مزارين العلمين الجديد

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في مزارين العلمين الجديده شقه 231م

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في العلمين الجديده شقه 231م في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند الجار JBD دقيقه من مدينتي

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بفيو على البحر بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م للبيع في مدينتيb8 تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع