شقق بمطبخ مفتوح للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 4

172 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب هاي إند-ريسبشن واسع ومطبخ مفتوح-درسينج

    Susqual Management logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة سوبر لوكس كمبوند الأمن العام

    D COMUNITA RE logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "لقطة" في كمبوند امورادا (Amorada)

    D COMUNITA RE logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه147م فسراي بمقدم 500الف فقط واقساط ع12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أوفر بيع لشقه 160م 3غرف في كمبوند سراي SARAI

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "لقطة" في كمبوند امورادا (Amorada)

    D COMUNITA RE logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطبات خاصة في قطامية جاردينز

    Top Homes Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة لايك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Blu Real Estate Marketing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village Gate بتشطيب فاخر بسعر مغرى

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في تاج سلطان بالفرش والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في تاج سيتي | شقة بفيو بحيرة | بمقدم 4 م

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم تشطيب فاخر جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه147م فسراي بمقدم 500الف فقط واقساط ع12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Realtors logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 156م استلام فوري متشطبه بفيو مميزالان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو استثماري متشطب فى كمبوند الجار (JBD)

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بالتقسيط تشطيب فندقي بكمبوند JBD امام مدينتى

    Smart Step logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالفرش في مدينتي - منطقة B10

    Better Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بفيو جاردن في كمبوند سما دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأصحاب الذوق الرفيع | شقة ألترا سوبر لوكس في PHNC

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٧٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واترواي – فيو نافورة – 248 م – تشطيب

    Next Door Consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م فيو حمام سباحة كاش بسراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب الهضبة الوسطى - ميني كمباوند "ديار سيتي

    Remax Style logo image

    ديار سيتى, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٥٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس فيلات التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع