شقق بحديقة للبيع في صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 6

144 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 96 شهر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 2

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 173م بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو مميز في كمبوند متكامل في اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م استلام فورى بفيو اهرامات بـ4,300,00 كـاش

    Step One Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع – وحدة أرضي بحديقة | تسليم فوري SUN CAPITAL –

    Home Select for real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 104م استلام 6 شهور-صن كابيتال

    Abrag Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 156م+153م استلام فوري وبالتقسيط ع 8سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة 85% صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى كمبوند صن كابيتال 6 اكتوب

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٣٢٬٧٣١ جنيه

    عيش الرفاهية في Sun Capital 6 أكتوبر واستلام سريع

    Horizen For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة للبيع 111 م 6 اكتوبر (صن كابيتال)

    RE/MAX Avalon logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٤٬١٤٤ جنيه/متر مربع