شقق بحديقة للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 20

533 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوري بحري برايم فيو ارضي +جاردن 140م

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر برايم لوكيشن في سراي

    Strive Reality logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق فيلا 212م+جاردن 48م بفيو ع club !!

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 67م باقل مقدم و اطول فتره سداد من سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 450,000 و اقساط علي 12 سنه في سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فالقاهرة الجديدة استلام قريب - 3 غرف

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع في سراي ع طرق السويس بمقدم468K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن+جاكوزي في كمبوند سراي فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 156م للبيع بجوار مدينتى بخصم كاش 50%

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي (المرحلة S1) - تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900kاستلم الآن شقة(132م+حديقة169م+حمام سباحة

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شقه125م سراي متشطبه بالتكيفات باقل سعر فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند سراي بحديقة 140م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع في سراي شقه ارضي بجاردن متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي بجاردن 160م متشطبة بالكامل

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل متشطب في سراي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أرضي بجاردن في سراي S2 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل |شقه 112م سراي مرحله مميز اوبن فيو 2غرفه

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ارضي بجاردن 166م سراي اقل سعر متشطبه 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سراي - إطلالة مباشرة على الفيلات

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في سراي متشطبة بالكامل + جاردن 160م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع