شقق بحديقة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

471 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحرى ارضي بجاردن 120متر فيو حمام سباحة

    Core Real Estate Development logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أزها رأس الحكمة: حيث تلتقي الفخامة بزرقة البحر

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب ارضي بجاردن للبيع في كالي كوست

    Teleo For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع مطل على اللاجون في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أحلام على شاطئ البحر مكون من غرفتي نوم – ادف

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في رأس الحكمة، الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون في الصف الأول، بدون دفعة أولى على 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقة رملة راس الحكمة متشطب فيو لاجون

    Compound Hekaya logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف للبيع فيو مميز على الجولف للبيع ب .

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 600 الف في مارسيليا5 استلام فوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول علي البحر في مارينا ٦

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع لاجون | حديقة خاصة

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر | استلام خلال سنه| قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع صف اول علي البحر | تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر مباشرة بمقدم و اقساط و سعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علوى+رووف مجهز بالكامل بإطلاله بحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول للاجون-طرح جديد بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٩٩٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر على لاجون و بحر | طرح جديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع