شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 22

35,818 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار ميفيدا بالتجمع الخامس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - فيو مباشرة علي المسبح و لاند سكيب

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز بفيو مباشر على الفيلات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز مباشر على اللاندسكيب وفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز بفيو مباشر على الفيلات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب في لوكيشن مميز بأقل سعر في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 5% فقط باطلالة مزدوجة و اقساط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي - 6أكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو على بوكيت واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع برايم لوكيشن ف كمبوند بالم ايلاند

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند ع طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوار متشطبة بالفرش والاجهزه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ف موقع مميز جدا سوبر لوكس باقل مقدم

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي ١٧٠متر

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع عمان, الدقي, الجيزة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي الثالث التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3غرف استلام فوري باقل سعر في كومبوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 194م بأميز موقع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين + جاردن خاص على طريق السويس في تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في البروج لوكيشن مميز و اقل سعر في السوق

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع