شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 8

1,716 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    استوديو بمساحة 54 مترًا مربعًا | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٩٬١٦١٬٤٥٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – Veranda Sahl Hasheesh

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    2

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٧٨٬٨٢٣ جنيه

    ستوديو دور ارضي فيو حمام سباحه|فلورينزا, عرابيا

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم احجز شالية بأقل سعر على البحر من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر اقل سعر شالية على البحر من اوراسكوم0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اقل سعر شالية على البحر من اوراسكوم بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس صف اول - تشطيب كامل - روف خاص فيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٨٥٬٩٢٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور تاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٥٠ جنيه

    امتلك 63م بغرفة فندقية… أسلوب حياة فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٣٠٠ جنيه

    98م غرفتين… إطلالة مسبح مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م بإطلالة بحر… رفاهية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٧٤٬٤٠٠ جنيه

    88م غرفتين باطلالة على الجاردن… حياة مليئة بالهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 37م بإطلالة ساحرة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    89م بجاردن خاص – عيش الهدوء والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    41م باطلالة مسبح… استمتع بأجواء منتجع حقيقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استديو 46م باطلالة علي الجاردن في مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٨٬٣٠٠ جنيه

    وحدة 86م غرفتين في الاحياء - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقة بالتقسيط في الاحياء 101م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    85م ستايل أمريكان بجاردن – خصوصية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م بإطلالة شارع وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع