شقق للبيع في محافظة البحر الاحمر في عمارة بأسنسير, صفحة 3

74 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٣٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٧٤٤ جنيه

    شقة غرفة واحدة مفروشة في تيرتلز بيتش ريزورت

    ROI For Real Estate logo image

    ترتلس بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15%… امتلك وحدتك في هورجدا هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٤٠٠ جنيه

    استوديو بشاطئ خاص بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 106متر سي فيو - شاطي خاص -استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 90 متر بانوراما سي فيو بشاطي خاص

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أوضتين و صالة بكمبوند Sea light فيو بحر

    Home In Realestate logo image

    سي لايت اريبيا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البحر | ستون هايتس

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٣٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقتك59 م² بسعر الكاش (بعد خصم 15%) 1,980,925 EGP

    Homes Bay logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة أنيقة في Marina Palace الغردقة

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في أنشنت ساندز وجاهزة للتسليم

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٢٧٬٨٤٦ جنيه

    قطعة من الجنة بانتظارك في ستوريا Sea ,pool view

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120متر -عقد اخضر-تشطيب كامل-خصم 20% علي الكاش

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مثالي، منظر مثالي لمنزلك في الغردقة

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في قلب الغردقة

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مطلة على البحر – الأحياء الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أنشينت ساندز ريزيدنسز

    Good Vibe Homes logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت أحلامك في مارينا بالاس

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى انتركونتيننتال

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Intercontinental

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stylish 2 beds for sale in a modern building

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة من غرفتي نوم مع حديقة خاصة

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في منطقة الانتر مبنى سما ستار-بمقدم 35%

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠١٬٠٣٤ جنيه

    شقة للبيع في اكوا انفينيتي بالتقسيط على 24 شهر

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع