شقق للبيع في جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية في عمارة بأسنسير

6 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 161م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاليريا مون فالي الجولدن سكوير موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر في كمبوند جاليريا مون فالي

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بجاليريا مون فالي التجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالمطبخ في كمبوند جاليريا مون فالي

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع