شقق للبيع في مصر في عمارة بأسنسير, صفحة 20

2,756 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٦٨٨٬١٥٠ جنيه

    أقل سعر + أفضل إطلالة شقة فندقيةفاخرة 205 Arkan

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف دبل فيس بغرب أربيلا بتراس كبير واستلام 6 شهور

    El Hefny Group logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 1 التجمع الخامس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 2 التجمع الخامس بموقع مميز

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٠م سوبر لوكس في مربع الوزراء بالشيراتون

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع مميز أمام الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه استلام فوري في اللوتس الشماليه

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي البحر مباشرة في سبورتنج - مطلات بحر

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سريات المعادي موقع مميز

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة بالكامل فيو مميزجدا

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع في ميامي شارع جمال عبدالناصر

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادره تشطيب الترا لوكس للبيع وفيو لاند سكيب

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس -كورنر - موقع متميز جدًا

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن التكميلي باقل سعر للمتر شقة للبيع

    Master Key logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة 3 غرف فى موقع متميز ترى عباس العقاد

    KRE investments logo image

    شارع عبد الحكيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بموقع مميز جدا في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة لقطة تشطيب كامل 232م في هاب تاون

    Good Deals logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B7 بدون تشطيب طلعت مصطفي 96م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع