شقق للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر في عمارة بأسنسير, صفحة 2

39 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنة اكتوبر 3 عرف اول سكن فيو مميز

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنة اكتوبر 3 عرف اول سكن فيو مميز

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اسعار كمبوند جنة اكتوبر130متر بحري غير مجروحه

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله علي اللاند سكيب في جنة اكتوبر

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325م مباني استلام فوري للبيع بكمبوند اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله علي حمام السباحه في جنة اكتوبر

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م متشطبه للبيع اطلاله علي اللاند سكيب مباشرة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م متشطبه للبيع اطلاله علي اللاند سكيب مباشرة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م متشطبه للبيع اطلاله علي اللاند سكيب مباشرة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كومباوند المعمورة 6 اكتوبر - 3 غرف

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن بأسانسير بفيو لاند سكيب وتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

1