شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 5

485 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك كمبوند القاهره الجديدة

    Premises logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى موقع مميز جدا واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند سوان لايك حسن علام

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في موقع مميز للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع مميز سوان ليك

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس متشطبة فيو بحيرات

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز ةحدتك بمقدم 5% تشطيب كامل على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 موقع مميز جدًا شقة بحديقة في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 م تشطيب كامل استلام خلال 3 شهور

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٤٠٠ جنيه

    214 متر متشطبه بالكامل لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مساحه جاردن 120م متشطبه و موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع مع جراج بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة و متسلمة في سوان ليك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات- استلام فوري -243م The Iris

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 313 متر متشطبة بالتكييفات فيو مفتوح بحرى

    MD Signature logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 252 م في Swan Lake متشطبة بالتكييفات

    MD Signature logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا شقة 173 متر متشطبة استلام فورى

    MD Signature logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 313 متر متشطبة بالتكييفات موقع مميز جدا IRIS

    MD Signature logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 313 متر موقع مميز جدا فيو مفتوح SLR IRIS

    MD Signature logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة بالتكيفات بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 3 عرف للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجنينه مميزه متشطبه للبيع فى سوان ليك ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع