شقق ببلكونة للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 9

1,318 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز على Hub متشطبة على السكن فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٩٦٬٥٣٩ جنيه

    دوبلكس للبيع امام مدينتى استلام فورى فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في سراي بسعر مميز

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في سراي مرحلة ايلان على موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايلان سراي بالتقسيط 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى متسلمه ومتشطبه على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 510الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في إيلان سراي بمقدم 1,2مليون واقساط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المسبح في سراي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 3غرف فوري مقدم قليل– (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري Sarai بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 770الف فقط امتلك شقه غرفتين في سراي بالتقسيط

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند سراي Sarai المستقبل سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام مدينتي جاهزة للسكن في سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع