شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 48

1,256 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل استلام فوري بأقل سعر في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في بالم هيلز بالتقسيط ع 12 سنة

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بجاردن البيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Abrag 2 logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف الترا سوبر لوكس استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارد استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره متشطبه استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة من بالم هيلز بخصم 30% لفترة محدودة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م/علي مساحات خضراء/استلام فورى/اربع غرف

    Gold Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جاهزه الاستلام بحري على لانداسكيب

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع على اللاجون مباشرة - بالم هيلز

    Aspire Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الان استثمر في بالم هيلز نيو كايرو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 3 غرف في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م متشطبة-3 غرف-تقسيط 10 سنوات PALM HILLS

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/علي مساحات خضراء/ةتطل علي الفيلات/استلام فورى

    Gold Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بسعر رائع فى بالم هيلز

    Rakar Investments logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوكيشن مميز في بالم هيلز القاهره الجديده

    Rakar Investments logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسطحات المائية ,بحري بأقل سعر في الما

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب الاستوديو الوحيد بالمشروع فيو لاجون

    Close Well Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م للبيع لوكيشن مميز عاللاند سكيب بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨١ جنيه/متر مربع