شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 42

17,869 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م - فيو لاجون - برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة ميفيدا بأقساط اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - اقل سعر موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - Double View + بواجهة بحري على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع متميز جدا للبيع لاميرادا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بجاردن فيو مفتوح ناصية ممر التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لانداسكيب و حمام سباحة للبيع في مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٩٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد 4 غرف للبيع مفروشة ميفيدا سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣١٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي لاجون,240م

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو دور ارضي 60م التجمع الخامس White Residence

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز - كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة استلام قريب تقسيط نص سنوي في PHNC

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس 345م للبيع بدون تشطيب تسليم فوري

    متصدر

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو لاندسكيب استلام فوري تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل على اللاند سكيب ميفيدا 3غرف سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشة و متشطبة سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في ليك فيو ريزيدانس 9 مليون سعر نهائي

    متصدر

    Amlak akareya logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري يطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميفيدا 2 غرف اعمار سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع