شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 27

17,880 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو لشقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز فى فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة 215م للبيع في كمباوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٤م فيو علي اللاندسكيب للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضى بجاردن للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر ميتفوتش لسرعة البيع بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Empire real estate and investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز دار مصر القرنفل - امام سوق الرحاب الشرقى

    AMG. logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع بالتقسيط في ديستريكت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - استلام فوري -افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٤٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه واسعه 5 غرف كامله التشطيب بخصم 40% بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف بخصم 40% كامله التشطيب بإطلاله لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٤٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فاخره مجهزه بالكامل بإطلاله مميزه - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة في سوديك اقل مقدم واستلام قريب علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استاند الون اقل سعر واقل مقدم بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه باطلاله لاجون علي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه باطلاله لاجون علي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقة بيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن للبيع بتقسيط يصل ل10س في التجمع

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بحديقة فى كمبوند المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع اقساط تصل 10 سنوات فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع فى سيتي جيت فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع