شقق ببلكونة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 31

3,367 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٦٨٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 64م غرفة نوم بإطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 51م غرفة نوم بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 66 م داخل منتجع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    117م تصميم فاخر داخل الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م في الموج ريزورت استثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة غرفة 55 م قريبة من المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 64 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 67 م مع 9 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    89م غرفتين + روف بإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 67 م بجوار تيتانيك رويال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة 68 م بإطلالة حمام سباحة ولاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة بمساحة 68 م على طريق القرى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 55 م وسط لاندسكيب 80%

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    91م داخل مجتمع سياحي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 53م ستايل فندقي مع جاردن هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 117م غرفتين وروف خاص راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمساحة 93 م بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 102 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر شقة غرفة 64 م قرب سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة 64 م بأكبر أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٩٣٬٠٦١ جنيه

    امتلك 103م غرفة بإطلالة جانبية على البحر وخدمات مت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة غرفتين 91 م بعائد ثابت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    امتلك 133م غرفتين بإطلالة على المدينة وخدمات متكام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م بجاردن اختيارك للهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع