شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 989

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه جاهزة للسكن بالتقسيط فى التجمع

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس | علي فيو

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بالجولدن سكوير بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠١٤٬١٩٧ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ب 5 مليون في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بالعاصمه الاداريه بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مميزة بإطلالة مباشرة على السنترال بارك

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجنينة - حمام سباحه - ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل جاهزة للسكن - ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم300 الف و بتقسيط علي 12 سنه

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه جاهزة للسكن بالتقسيط فى التجمع

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع سقف مرتفع في جاردن سيتي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    4

    3

    ٥٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه جاهزة للسكن بالتقسيط فى التجمع

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    82 م للبيع بنور دور تاني فيو جاردن قسط 13 سنه لقطه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمه بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موردن 210م بيع في ازاد كمبوند

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٨٧ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سولانا ايست شقة 3 غرف نوم بمقدم 5% وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٥١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٢٢٬٤٦٥ جنيه

    شقه علي اقساط حتى 2031 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات باول التجمع بمقدم1.000.00 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري أول استخدام فيو لاند سكيب - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع