شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 923

45,585 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في مدينتي | حديقة خاصة

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف قلب مساكن شيراتون بسعير مميز

    Creative Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٢٬٧٧٩ جنيه

    شقة دور متكرر بأقل سعر ڤيو مميز بمقدم و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابتاون كايرو-شقة 208م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر فى كبموند سراي 137م استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م هاى سوبر لوكس حسن الشريف مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل مشاريع التجمع وأقل سعر كاش امتلك وحدتك 110م

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ذا كريست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في El Patio Oro | جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 221 م فيو مميز-Up Town Cairo

    AK Circle logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%شقه بمقدم486الف وفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 164م بفيو مميز وسعر لقطة في جاردن سيتي

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 208 متر متشطبه بالكامل في ايست تاون

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس خطوات من حديقة الطفل م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بنص السعر جاهزه ع السكن

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:فرصه ممتاز للبيع في زهراء مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كاش وموقع متميز بالتجمع امتلك وحدتك!

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م بحديقة للبيع فى كمبوند جاليريا مون فالى

    Horizon Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لشقة تشطيب كامل موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ ريسيل بحري تطل على النادي بأقل سعر بالماركت

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بدور متكرر بحري بالقرب من التسعين بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل مشاريع التجمع وأقل سعر كاش امتلك وحدتك 110م

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكن فاخر – شقة 400متر في المقطم

    East House logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 123م بأقل سعر وبالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع