شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 868

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 131م بجاردن خاصة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن استلام 2027 في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٥٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه علي طريق السويس بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر جاردن فيو استلام فورى من تطوير مصر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م خطوات للنادي الاهلي استلام فوري تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161متر فى اميز لوكيشن فى سوديك و اقل سعر

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٦ متر للبيع في زد إيست بتوتال 7 مليون

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم2.46مليون بجوار AUC وفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب باطلالة كاملة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في المستثمرين الجنوبية لوكشن مميز

    اشتري بيتك logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة بالفرش في البنفسج بنص السعر

    Catchers investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٥٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري للبيع 216 م 3 غرف

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ٧٠ م باقل مقدم في أميز لوكيشن

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز في أرورا 2نوم بأقل سعر في الماركت

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر اللونش في AYYAM العاصمه بمقدم 2,5%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٥٧ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في الاندلس العائلي بسعر مميز

    اشتري بيتك logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع