شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 847

45,438 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد التجمع استلام سنةمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستريكت 5 القاهرة الجديدة

    Selection Code logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م ( بمقدم 500,000 وقسط المتبقي ع 15 سنه )

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5,9 و تكمله اقساط - افضل سعر - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري مع هايد بارك

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 10 سنوات شقه 3 غرف نوم للبيع فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام 10 شهور مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقة خاصة في قلب Golden Square في اي سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في MV Aliva متشطبة بقسط شهري 15 ألف فقط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 173م في Zed East - مقدم 1,5 مليون + قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي - ليفينج

    Treasure Real estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لن يتكرر لشقة في مدينتي 245 م وايد جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في التجمع الخامس استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٨٥ جنيه

    شقة علي اكبر لاندسكيب مساحة كبيرة استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف نوم للبيع استلام سنه فى موقع مميز فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون الدور الأول في صقر قريش

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع