شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 767

45,438 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات+المطبخ استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالتقسيط في B8 بحري تشطيب سوبر لوكس93م

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه الترا سوبر لوكس موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٨٬٢٨٨ جنيه

    شقة بأقل مقدم و اقساط على 15 سنة في ديجويا

    why solutions logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٨٬٩٥٥ جنيه

    امتلك شقة 175م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بارقي احياء الفيلات خلف الجامعه الفرنسية

    بيتي للمقاولات logo image

    الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ستوديو للبيع ف سراي فيو لاند سكيب و بول

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الأول

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 160م للبيع زهراء المعادي قرب كارفور

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو | شقة للبيع في ذا سكوير | ١٦٢م

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند اللولؤه /كود الوحده : CA0230

    Dk REAL ESTATE logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٧٦٬٩٢٥ جنيه

    شقة بأقل مقدم و موقع مميز للبيع في ازاد

    why solutions logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 226 متر في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكثر من50% امتلك ستوديو متشطب ف نيو هليوبليس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة274م بتشطيب مميز في MVHP بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1,5Mسداد3سنوات بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب سوبر لوكس74م بالتقسيط فيB12 بحري

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع