شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 740

45,438 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سراي بتقسيط ١٢ سنه -خصم للكاش

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى جنه التجمع الخامس 130م طرح قديم

    AMG. logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المراسم موقع مميز تطل علي اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لمده اسبوع فقط شقه 170 متر فيو مميز

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه بكمبوند تاج سيتى امام المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري ((متشطبة تسليم فوري )) بـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات و جاهزه للمعاينة في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة للبيع من المراسم في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م لقطة للبيع - حي الفيلات (الحي الثامن)

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف للبيع بالتقسيط باقل مقدم في كمبوند الير

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة على اللاند سكيب متشطبة

    why solutions logo image

    شارع 53, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% وتقسيط 12سنة شقة للبيع دقائق من مدينة نصر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبه للبيع التجمع الخامس من ام سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٤٣٬٨٧٥ جنيه

    شقة فاخرة في Taj City – جاردن كبيرة بسعر مغرى

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل بكمبوند تاج سيتي متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لانداسكيب - تكملة اقساط حتى 2032

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 198م للبيع بكمبوند بارك سنترال بمقدم 2,100,000

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتشطيب مميز في ماونتن فيو بأفضل موقع

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م ( متشطبة جاهزة للتسليم ) فـ التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد التجمع

    Tasweeq For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 متر موقع مميز مع إطلالة على المساحات الخضراء

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع