شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 716

45,438 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٠ م للبيع في شرق الأكاديمية استلام فوري

    El-Nemr LTD logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة,جاهزة للاستلام,هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع ريسيل استلام فوري 200م

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مميز فى كمبوند الباتيو أورو لافيستا

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه للبيع داخل بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    Ninety Two logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن كبيرة متشطبة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البوليفارد على حمام السباحة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 209م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 متر فيو مفتوح على لاندسكيب فى ديستريكت 5

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة,جاهزة للاستلام,هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 142م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع تاني نمره من التسعين سوبر لوكس

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع ريسيل استلام فوري 200م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري | شقة 209م | كمبوند ازاد

    Darcom for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع 200م استلام فورى بأقساط

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن الترا سوبر لوكس بجانب مدرسه نور

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصر (شارع مؤيد الدولة)

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة300م بفيلا الحي الأول فيو رائع متشطب لوكس متكرر

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م في ماونتن فيو هايد بارك بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع