شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 691

45,579 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم و استلام 2027 - باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بجوار كايرو فيستفال في التجمع قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٧٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٤٬٤٦٨ جنيه

    شقة في مدينة المستقبل بسعر مميز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 350 متر بعمارة الفرسان ( المخابرات )

    RE/MAX 1st Choice logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في فورتين جولف 90 متر موقع مميز

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بجاردن ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأقل سعر فيو رائع - كمبوند سراي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة لقطة بجوار BUE بالعاصمة وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بخصم كبير فى هايد بارك التجمع

    متصدر

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة نصف مفروش بالمطبخ

    Country For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكني وإداري بإطلالة على النيل المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٠٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( خدمه + جاهزه ع السكن ) صف اول ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة فورا بفيو مفتوح وسعر مغري للبيع

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع