شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 671

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في كمبوند ليك فيو

    Mr .Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٤٬٩١٥ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م للبيع في الرحاب تشطيب هي لوكس بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول طرح | أقل سعر غرفتين | قسط 10 سنين | فيو مميز

    Apart Real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3/4 تشطيب في جنوب الأكاديميةب - فيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م فيو حمام سباحة مقدم 1 مليون-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع امام السوق القديم والخدمات

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو علي لاندسكيب 180 متر جاهزه للتسليم

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على الحديقة-جاهز للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بجاردن للبيع في مدينتي في B7طلعت مصطفي

    Elite House. logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - جرينز

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند لاروز

    Grey Parrot Realty logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الأول – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م +جاردن خاصة بحرى مقدم 5% فقط التجمع

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م دابل فيو على جاردن 5% مقدم بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك - سنترفيل

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك - بارك كورنر

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م بيع تكملة اقساط-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للتسليم - إطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع