شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 66

45,162 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية بإطلالة على المناظر الطبيعية | ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين ارضي بجاردن متشطبه للبيع

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني بجوار افخم المولات بسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م في موقع متميز جداً بسعر أقل من سعر السو

    Premises logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بالدور الثاني | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه والاستلام في الـR7 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م استلام قريب فى نورث هاوس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 182م- 3غرف - بكمبوند ليك فيو 2

    East wing logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى الترا سوبر لوكس فى التجمع 5

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتى متشطبة بالمطبخ

    Smart Step logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل لدواعى السفر تشطيب خاص جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٦٥٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام السنه بمقدم 6 مليون في ليك فيو 2

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 2.150 في ايكون جاردنز

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لاميرادا 3 غرف بافضل سعر

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 718 شقة للبيع – كمبوند الديار ريز

    sms for RealEstate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابتاون كايرو و بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب بموقع مميز في جولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل سعر بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند The Median Residences استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايستاون ارضي بجاردن

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | أب تاون كايرو | إطلالة جولف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح للبيع في أورورا أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع