شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 611

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محور محمد نجيب | 250م | أمام واتر واي

    Circle Realestate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٤٤٥ جنيه

    ستوديو 61م للبيع في مدينتي B8 – استلام فوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا 179 متر تشطيب مطور

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م فيو وايد جاردن تشطيبات خاصه بالكامل

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م فيو خارجى للبيع تكمله اقساط فى مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 825 الف و اقساط 15 سنه شقة متشطبة بفيوgarden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 65م للبيع في مدينتي B8 – اقرب استلام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات علي 13سنوات بمدينه نور 129متر ف

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م في B10 – وايد جاردن وسعر أقل من السوق

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 | فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع176م بتهسيلات على 10 سنين وايد جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي وايدجاردن فيو شقه 140م للبيع دور ثاني طرفيه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م تشطيبات فندقيه اول سكن فيووايدجاردن

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع كاش في مدينتي B10 – فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري متشطبة برايم لوكيشن في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز بالرحاب 1 شقة بمساحة 90م جاردن فيو

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتى بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٧٣٬١٣٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمدينة نور 174م+45م جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 135م هاى سوبر لوكس عمارات رابعه

    Envigo Real Estate logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطه استلام 3 شهور لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م نص تشطيب الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلات الدفاع الوطني بسعر لقطة لسرعه البيع

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الرحاب2 ارضي بجاردن 3 نوم+3حمام

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع