شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 580

45,579 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م سوبر لوكس حلمى حسن على مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس فى زكريا عثمان مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م في مدينتي __فيو مفتوح وجاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م للبيع في مدينتي B8 استلام شهور بحري جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10 سنوات تشطيب كامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الكاش بـ تاج سيتي! شقة بروف بخصــم كبيـر 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه متشطبه استلام فوري

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع إمكانية تقديم عرض!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شقة كاملة التشطيب مع عرض.

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بالتكيفات والاجهزه فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    متصدر

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٨٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور 98 متر فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بالم كابيتال… استثمارك الصح في شرق القاهرة

    Golden Vision logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع