شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 511

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في مصر ايطاليا

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 دايركت على اللاجون للبيع لوكيشن مميز

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس 140م, موقع متميز امام ميفيدا

    Smart Move logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه إستثمار شقه متشطبة استلام فوري - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع ف بالم هيلز نيو كايرو مرحلة كليو

    Houseology logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كامله التشطيب فى تاج سلطان استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز في ريجينت بارك الاندلس

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة على النادي – جراند سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بأقل سعر شقه للبيع في اللوتس الشمالي

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 900 الف + خصم للكاش 50% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بحديقه باقل سعر لسرعه البيع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومتشطبه في كمبوند ديستركت فايف

    ABAZA for real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله بموقع راقي في الحرس الجمهوري مساحة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ممر داخل الحرس الجمهوري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 67 متر فى مدينة نور تقسيط 14 سنة

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كونر بسعر لقطة فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن للبيع ف بالم هيلز

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينتس بارك بأقل سعر في السوق

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينة نور مرحله اولي 13 سنه اقساط

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة الشروق • المساحة: ١٨٣ متر مربع

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نور مساحه 131 م استلام 4 شهور جاهزه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بأقل سعر في ريجينتس بارك

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نور 121 م حجز افتتاح اجمالي2980,000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بيع بمدينة نور 67م بحديقة خاصة تقسيط 13سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك وحدة سكنية بموقع استراتيجي في

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس 3 غرف دبل فيو

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع