شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 45

45,624 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلت سوديك (V Residence) | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال متشطبة جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة باتيو اورو فيو مائي جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 204م في Lake View في التجمع بأفضل سعر

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢ غرفه بموقع متميز مقدم بسيط | حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٧٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه دبل فيو باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفلين, موقع متميز, بالقرب من جاردن 8

    Smart Move logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بالم هيلز 2 نوم ماستر + غرفة ليفينج

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس – القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باكبر مساحه 255م في HAVANA بخصم يصل ل40%

    Picky Properties logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B1 فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة "لقطة" تحت سعر السوق| شقة للبيع في فيلييت

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في زيد إيست - Ora

    Rokn Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠١٧ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام ثلاث غرف بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بسعر لقطة استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٢٬١٢٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل استلام ٢٠٢٦ بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع - تشطيبات الترا مودرن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1.5%؜ مقدم فقط واقساط 12 سنه - بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع