شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 201

45,565 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بفيو مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ريجنتس بارك القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile+Gizera Club View Apt for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد عبد الوهاب, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 176 متر في ريجينس سكوير التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تيجان 1 زهراء ا لمعادي

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 160 الف تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147متر للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 272 م للبيع - متشطبة بالكامل في الواتر واي

    TREX logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطب كامل للبيع رجينتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة فى ذا فيليج جيت بالم هيلز

    TREX logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ريجنتس سكوير الدولية، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف مفروشه مطبخ والتكييفات بفيفث سكوير

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 176 متر في ريجينس بارك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البروج – موقع مميز واقل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ريجنتس سكوير القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – استلام فوري – ماونتن فيو اي سيتي

    TREX logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل في كمبوند البروج الشروق

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع