شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1495

46,219 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية فاخرة للبيع في أفضل مواقع التعاونيات

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع أرضي بجاردن فيومميزعلي قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مستثمر دي فرصه و لو عايز تسكن بردو فرصه اكبر

    La Costa For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة في مشروع بلووم فيلدز استلام

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقت تقدر تمتلك شقه بمدينتي 183م وايد جاردن بb2

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م برايم لوكيشن علي التسعين مباشرة قسط12سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الهدوء فرصه رائعه امتلك شقه في المنطقه العاش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180 م بالحي الايطالي زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بإطلالة على اللاجونفوري بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار هايد بارك التجمع -بمقدم 655K

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو في كمبوند قريب من اب تاون ع الكورنيش

    ERE logo image

    المقطم وسط البلد, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز و بسعر ققل من السوق

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام قريب جدا باكبر مساحه واقل سعر

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في متفرع من مكرم عبيد امام السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B7 - فيو بارك مفتوح -96- متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو _ سيراس

    Host Real Estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع( 176 م ) تشطيب VIP _ جاهزه للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن دايركت ع طريق السويس بمقدم0%+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 78م بجوار الخدمات تشطيب كامل

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137م شقة للبيع باللوتس الشمالية الترا سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 156م اول سكن بابراج دارنا زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متطشب بسعر لقطه اسعار التجمع زمان فرصه

    La Costa For Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    96م تشطيب خاص بالفرش والاجهزه بفيو وايد جاردن فيB7

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه جدا في احسن مرحله

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع