شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1488

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٦٨٠ جنيه

    شقه 79م علي حديقه كبيرة للبيع بمدينتى

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بالتجمع وبسعر لقطه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى متشطبة فى JADIE PARK بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأميز كمبوند بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه بجوار ميفيدا بالتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري دبـل فيو ولوكيشن خيالي + تقسيط 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م بسعر لقطه في الجولدن سكوير بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفير مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى بأقل سعر للمتر فىR7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه لقطه للبيع في VINCIبقسط10 س

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري بمنطقه الـR7 بأقساط حتي 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري ) شقه جاهزه للسكن فيو خيالي علي Park

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة برايم لوكيشن بأقل سعر مع لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بأميز لوكيشن في شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 750 ألف بفيو خيالي مفتوح + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه علي طريق السويس مباشرة بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مع حسن علام بالمستقبل وقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مابتتكررش كتير 240م فيو جاردن ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور 123م فيو وايدجاردن اقل اجمالي

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه 211م بأرقي مراحل مدينتي B3

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لقطه بجوار هايد بارك وقسط10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب التجمع بدون مقدم قسط11سنة بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬١١٤ جنيه/متر مربع