شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1365

46,124 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة باطلالة مميزة للبيع باقل سعر هايد بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250م في كمبوند زيزينيا دقيقة من ال AUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز واقل سعر للبيع جاليريا ريزيدنس

    El Kateb Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر مميز و بدون مقدم قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في جنوب الاكاديميه ج بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند امام الجامعه الامريكية تشطيب راقي

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمراحل الاوليB1 كاش نموذج500 علي جاردن249م

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع باقل سعر في سكاي كوندز

    El Kateb Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فاضي للبيع في الاندلس 1 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع سيره فى قلب التجمع الخامس في زون AUC

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و سعر قابل للتفاوض للبيع جاليريا

    El Kateb Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بزهراء المعادي عمارات شركه المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر متر85 اللف استلام سنة

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار في موقع مميز – شارع الحرية

    Bond & Key logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم6,750,000تمتلك شقه متشطبه ف زد ايست-موقع مميز

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% فقط و امتلك شقتك مع هايد بارك استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل ع النافورة للبيع باقل سعر ,ميفيدا بارسل 23

    El Kateb Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6 بالرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع النرجس عمارات قرب المستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في كموبند في التجمع امام ال AUC

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند المصراوية في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز للبيع باقل سعر في ميفيدا

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع