شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1235

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 15% شقتك امام الجامعة السويدية قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس بالحي الثالث شرق فيلات

    galaxy house real estate logo image

    شارع احمد فريد, المجاورة السادسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع في كمبوندAddress Eastعلى اللاندسكيب

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م البنفسج 1 موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 211م تشطيب خاص و فيو مفتوح

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم10% في كمبوند وينتر بارك العاصمة الادارية

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاندمارك في مدينه نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٩٠٬٧٠٠ جنيه

    بخصم 15% شقتك امام الجامعة السويدية قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل استلام فوري بجادرن 120م خاصة

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هاب تاون

    Beltone logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250 متر المربع الذهبي تطل على حديقه

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في اللوتس 200م بربع سعرها

    Held Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات بفيلات الياسمين استلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بتشطيب كامل بموقع مميز – تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم دقايق من مدينتي بالمستقبل سيتي بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاندمارك في مدينه نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصرفي دجله لاند مارك ريسيل غرفه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 15% شقتك امام الجامعة السويدية قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاندمارك في مدينه نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٢٠٠ جنيه

    بخصم 15% شقتك امام الجامعة السويدية قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاندمارك في مدينه نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 15% شقتك امام الجامعة السويدية قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع