شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1215

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى الطابق الثانى كاملة التشطيب للبيع في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع في مصر الجديدة تصلح لتقسيم 450 متر

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بارقي اماكن المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر التجمع الثالث 115م أرضي مميزة

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م²| ناينتى أفينيو – استلام فوري بالتكيفات

    Foton Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في المراسم

    Magic Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مفروشة بالكامل - فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 125 متر صافي المنطقة التاسعه على حديقه

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة التاسعه موقع متميز مساحتها 125 متر

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات جاهزة للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض 115م دور ثاني

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 جاردن فيو في ارقي مراحل مدينتي اول سكن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبة بأفضل سعر في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 79م الحي الرابع التجمع الخامس موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 34, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 156 استلام فوري متشطبه فيولاندسكيب

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية خلابة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل مع تكيفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B11 بارك فيو جاهزة تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر ممتاز في المراسم

    New Capital Home. logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 125 متر صافي المنطقة التاسعه

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع سكن مصر الاندلس فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B3 نارو جاردن مؤجرة موقع مميز قرب ساوث بارك

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٤ جنيه/متر مربع