شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 111

45,565 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 135م نصف تشطيب فوري بالعاصمة الإدارية

    Aqar Misr logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب فندقي بفرش وأجهزة بعائد إيجار فوري

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا 101م كورنر باوفر 250 الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 191متر بسعر وموقع مميز في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 150م في عمارات العبور صلاح سالم

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٢٢٢٬٧٩٠ جنيه

    شقة 176م في سيتي جيت | فيو مفتوح | باقساط للبيع

    East wing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بترخيص فندقي كامل الأجهزة بجوار سيتي ستارز

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م أرضي متشطبة فوري بسعر مميز لسرعة البيع

    Aqar Misr logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣٥٠م بفيو مباشر على النيل في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٤٬١٠٠ جنيه

    استلام سنة شقة فى ليك فيو2 باقس سعر+تقسيط 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة بالمطبخ والتكييفات - 3غرف للبيع

    East wing logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بموقع مميز على لاند سكيب فى هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بموقع متميز جدا للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص الاسعار في السوق شقة للبيع في باركس إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقة بمقدم واقساط للبيع في إلباتيو أوروو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ارضي بجاردن في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة 168م بالتكييفات للبيع في فيفث سكوير

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون, 3 غرف مع ناني بموقع مميز جدا اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات - استلام فورى- فيليت

    East wing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري نصف تشطيب لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 214 متر سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة شامله رسوم الصيانه و النادي للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع