شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1039

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى الشروق وامتلك شقه 71م متشطبه بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بسعر لقطه فى التجمع بااقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين أمام حي السفارات بالعاصمه وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٧ جنيه

    مقدم5% امتلك وحدتك71م بكمبوند جوار التجمع السادس

    Vida Solutions logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم دقايق من السويس بالشروق مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاند سكيب بخصم مميز في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه جاهزه للمعاينه متشطبه بالكامل امامAUCب90AVENU

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م نصف رووف للبيع بالحي التاني متشطب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم فورا شقة 135م فى البوسكو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 75م متشطبه للاستثمار بالتجمع وبقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف دبل فيو علي دائري المعادي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٤٧٬٩٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه +جاردن امامAUC بقلب التجمع بكمبوند 90 افنيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالسعر الافتتاحي بالعاصمه بالتقسيط علي10س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 252 متر في Swan Lake بفيو بحيره

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري متشطبه في جايد بارك بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومفتوح متشطبة بمطبخ للبيع ف الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٢٢٠ جنيه

    ‎ستوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 81م فوري في وان قطاميه بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 5 غرف في دجلة فيو, زهراء المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع