شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1013

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو حمام سباحة متشطب بالمطبخ والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٧٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٢٤٬٤٨٩ جنيه

    شقه فيvilletteمتشطبه بالتكييفات استلام فوري 10سنين

    Selection Code logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى موقع مميز جاهزة للاستلام من افضل المطورين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 243م متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - استلام فوري - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيبات خاصة 245م كاش علي وايد جاردنB3

    Rikaz logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 131م فيو حديقة كبيرة تشطيب خاص

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بجوار سوديك ونيو جيزه اقساط 15

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديقة خاصة للبيع بسعر مميز فليدج جاردنز قطامية

    El Kateb Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر - استلام فوري - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي ٧٨م تشطيبات خاصة بڤيو مفتوح

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة ريسيل بسعر اقل من الماركت استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة استلام فوري متشطب في Fifth Square

    Selection Code logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م استلام فوري متشطبة الترا سوبر لوكس ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + ناني تشطيب فاخر استلام فوري فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣١٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف+ناني ريسيل اقل من سعر الماركت استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف+ناني فيو حمام سباحة متشطبة بالفرش في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاش بجور الساوث بارك والحركة 124م استلام فوري فيB6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    138م ريسيل اقل من سعر الماركت استلام فوري بارك فيو

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف+ناني متشطبة الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار شقه 168م دور متكرر ف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الماركت متشطبة اول استخدام استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب الترا سوبر لوكس تكملة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري مع هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط بجوار الخدمات والمسجد 79م فيB14 علي جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع