شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 305

24,693 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سولانا ويست نيو زايد واقساط احد ١٠ سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المتشطبة جاهزة للاستلام فورًا قدام مطار سفينك

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Days أكتوبر | 2 غرف | مقدم 285 أ

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale unique apartment in twlwa Owest in october

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دايركت على المحور

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بحديقة 161م في V Levels زايد قسط 7 سنوات

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3BD استلام سنة بقلب الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري إطلالة مباشرة علي الأهرامات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٩٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في جينيستا الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale in kayan grand heights oct Rtm finished

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري بدون مقدم متشطبه وقسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أي سيتي اكتوبر بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٢٢٬٩٠٠ جنيه

    شقة O West أكتوبر | تجربة الجونة وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر استلام سنتين ع 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن باطلاله مميزه في ديونز أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة من سوديك بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بالقرب من مول the gate

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام سنتين تقسيط على 12 سنة زايد جديدة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتكييفات ف زايد القديمه بأقل من سعر الشركه

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة في افير ويست, موقع متميز, استلام بعد سنه

    Smart Move logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع