شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 139

24,980 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين منهم غرفة ماستر باقل مقدم فيو خاص

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاسع علي شارع البستان

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس فخمة للبيع 400م هاي لوكس ش النيل الدقى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مرتفع بمدخل خاص بكمبوند زايد هايتس

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٣٠٨ جنيه

    شقه ريسيل 128م متشطبه باقل سعر ف الماركت واقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه 121م في الشيخ زايد مقدم 10% وقسطك 32الف

    Evergreen Properties logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البطل احمد ع

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استلام فوري ف كيان بأقل سعر قسط عل 6س

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بالم فيلا – مدينة 6 أكتوبر المساحة: 180 م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن+ناني استلام فوري فV.LEVELSاوبن فيو اقساط

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 156 متر ريسيل فيو ليك ولاند سكيب اقل سعر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بكمبوند روضة زايد

    Zayed Gate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتقسيط علي سنة

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس مميزة للبيع بالمطبخ فيو لاند سكيب

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لؤلؤة اكتوبر ب افضل سعر و موقع مميز شقة للبيع

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى فيو نادي الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    6

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م 2 غرفه استلام فوري بمقدم 15% واقساط ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع سوبر لوكس فى الدقى قيو نادى الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بالتكيفات للبيع ف الكرمة كاي فوري

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٩٦٬٧١٥ جنيه

    شقة مميزة 145 متر فيو لاندسكيب باقل سعر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في المهندسين تفرعات أحمد عراب

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع