شقق ببلكونة للبيع في حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 24

663 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب في كمبوند بارادايس بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 153م للبيع في لؤلؤة القاهرة الجديدة فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ف الاندلس 245متر و74متر مساحة مفتوحة وجاردن

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالأندلس العائلي التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالأندلس 1 بالتحمع ال5 قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فالينسيا بجوار الجامعة الامريكية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز في الأندلس - التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الاندلس 1 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – الأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في افضل الاحياء في التجمع علي شارع 90

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في صفوه الأندلس – قرب شارع 90 والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بموقع مميز بمقدم 2%

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 60% استلم شقتك بالاندلس 2 مساحة 242 متر

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٣٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس امام هايد بارك مشروع متكامل

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس الجديده بأقل مقدم 2%

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع الأندلس 2 قرب شارع التسعين بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "بحري" بفيو مفتوح للبيع - الأندلس 2

    Better Estate Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بالقاهرة الجديدة – التجمع ا

    sms for RealEstate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بالقاهرة الجديدة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5479 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5478 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230 م للبيع في قلب الأندلس العائلي| استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع أرضي بجاردن فيو قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع أرضي بجاردن فيو قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة الترا سوبر لوكس بالأندلس 2/2 التجمع

    Chances Real Estate logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع