شقق ببلكونة للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة, صفحة 7

1,670 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة رقم 217

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٧٧٬٩٠٠ جنيه

    استثمار مميز: شقة غرفة نوم بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٤٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بحر 1 غرفة أورو بيتش الغردقة منتجع على البحر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٣٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بحر وشاطئ خاص جاهزة للسكن

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٧٢٬٥٧٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقة على البحر مباشرة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٤٬٨٠٠ جنيه

    احجز غرفة 63 م ومارينا خاصة بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 81 م بإطلالة حمام سباحة في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٩٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 56 م في الأحياء وقربك من الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤١٬٦٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 71 م بجوار الخدمات في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 61 م مع أكوا بارك في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٩٬٦٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 55 م بأفضل سعر في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 118 م في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣١٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بإطلالة البحر في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 51 م في قلب الأحياء الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 58 م بأفضل عائد في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 77 م بعائد مضمون بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    احجز غرفة 61 م ونادي صحي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢١٬٦٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 102 م وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع