شقق ببلكونة للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة, صفحة 25

1,670 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٦٥٠ جنيه

    69م في IBIZA BAY اختيار ذكي على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    96م في IBIZA BAY رفاهية بتفكير استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    67م في IBIZA BAY مساحة عملية بإطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    67م في IBIZA BAY مش مساحة صغيرة دي فرصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    104م في Ibiza Bay مساحة تديك رفاهية يومك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م في Ibiza Bay استثمار قوي في موقع ساحلي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م في Ibiza Bay رفاهية على شاطئ البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 104م في Ibiza Bay إطلالة على حياة مختلفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    57م شاليه في Ibiza Bay هروبك المثالي من الزحمة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    96م في Ibiza Bay عيش الهدوء بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 135م في Ibiza Bay عيش البحر بطريقتك الخاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 96م في Ibiza Bay استثمار وراحة في مكان واحد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    135م في Ibiza Bay استثمار قوي في موقع ساحلي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بسعر مميز ومقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٠٠ جنيه

    استوديو 43 متر بحديقة خاصة 31 متر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٦٬٧٣٨ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على البحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٢٤٬٣٦١ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 73 متر مربع خصم خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في مجاويش الغردقه مقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    ستوديو يطل علي حمام السباحة مقدم 20% و4 سنين تقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فخامة الإطلالة البحرية في منتجع حياة بيتش

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    امتلك شقة 62م في ايبيزا باي فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز شقتك 65م اليوم واستفيد من أفضل عرض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 70م في ايبيزا باي موقع مميز قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٣٥٠ جنيه

    امتلك شقة 69م مساحة مريحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع