شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 151

87,884 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع بكمبوند في التجمع ,اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 910 الف امتلك ستوديو فى كمبوند هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع استراتيجي دقائق من ارابيسك و النادي

    Start Homes Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م | البنفسج 2 فيلات | التجمع الاول

    The Homies logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    آخر شقة 106م بحديقة في لاجونزا بموقع مميز

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان 3نوم بجوار ميفيدا بتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيو على 2 مربع حديقة يوجد عزل مكان للأسانسير

    Selective logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 208م بيت الوطن فرصة استثمار

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري بقسط 7 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م ( Alex West ) اقساط على 6 سنوات

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس2

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول تطل على مربع حديقة كبيرة في منطقة فلل

    Selective logo image

    شارع 72, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٧٠م للبيع الجزيرة الوسطى الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية مباشر على 90 جنوبي، جاردن خاصة، برايم لوكيشن

    Selective logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 205م ناصية في بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    شقة بأميز مكان في الهضبه للبيع - استلام ديسمبر26

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ماونتن فيو

    شركة البحيري جروب logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف متشطبة في راس الحكمة الساحل الشمالي 145م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر القديم فيو مفتوح علي النادي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع