شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 144

87,879 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 123 متر متشطبة بالتكييفات فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل المرحلة الرابعة الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٦٩٠ جنيه

    شقة 131م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    65م تشطيب الترا لوكس على النيل ب5% وتقسيط 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري المرحلة S2 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 200 م جاردن فيو B12 كاش 4 غرف

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م بجاردن للبيع في B8 عقد قديم فيو the spine

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 149 م ارضي فيو جاردن بالتقسيط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م فاخرة للبيع في فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٥٬٦٢٤ جنيه

    شقة 108م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في بيراميدز هايتس جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في كمبوند او ويست بأقل سعر فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 120م متشطبة ع النيل بمقدم 5% على 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باللوتس الشمالي الترا سوبر لوكس بالفرش

    Aqar Share logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 82م في مدينتي فيو جاردن تشطيب خاص B7لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE أمام مرور العبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٨٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م ارضي بحديقة B12 استلام بالتقسيط

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني 2002، مسجلة شهر عقاري، عقد ازرق، بأسانسير

    Selective logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٨٦٨ جنيه

    شقة 74م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشويوفات الحي الاول التجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع