شقق 120 متر للبيع في زهراء المعادي, صفحة 3

298 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 م للبيع تشطيب سوبر لوكس -زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في عمارات تبارك زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89 م للبيع - عمارات تبارك - زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 م للبيع - كمبوند تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 85متر بدون اوفر نهائي فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    كلوب تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 م للبيع بالفرش-كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع - ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82 م للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م للبيع بالفرش - عمارات تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م مفروشة للبيع بعمارات تبارك -زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    107م غرفتين فى أفينيو، جاهزه للاستلام | 19800 شهرى

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أفينيو | جاهزه للاستلام | 14,500 شهرى

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م مفروشة للبيع - كمبوند تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في المعراج العلوي – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م مفروشة للبيع -عمارات تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة100م مفروشة- ابراج المرشدي زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فورى على بحيره فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م سرايات القطامية نص تشطيب بـ 1700000ج

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٩٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دارنا بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع - ابراج بدر -بجوار كارفور المعادي

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    107م غرفتين فى أفينيو، جاهزه للاستلام | 19,800شهري

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م بالجراج استلام فورى فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في قلب كمبوند بافاريا تاون بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع