شقق 120 متر للبيع في فيليت, صفحة 3

58 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90متر متشطبه فى سوديك باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات - موقع متميز - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب وجاهز للاستلام بالمطبخ والتكيفات

    Assets Real Estate Investments logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في سوديك فيليت – V Residence

    Capital Lords Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل ستوديو - ريسيل- فوري - متشطب- فيليت-على فيو

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باقل مقدم ريسيل استلام فوري متشطب فيليت

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب استلام فوري موقع مميز فيليت

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة فوي في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع